Disable Preloader

Hakkımızda

Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

    Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu,  Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS,IELTS,TOEFL,LYS,PROFICIENCY,AİLE BİRLEŞİMİ),Hızlandırılmış İngilizce,İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce ile ilgili hizmet vermektedir.

 

kiz

Eğitim Kadromuz

    Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz TESOL sertifikalı öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

    Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

 

yatayy (970 x 370)

 Vizyonumuz

    Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

 • Kalite ve yüksek standartta eğitim vermek.
 • Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.
 • Eğitim sürekliliğini sağlamak
 • Gramer eğitiminin yanında  ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi vermek,
 • Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak.
 • Gelişen teknolojiyi eğitim sistemlerine adapte etmek.
 • Öğrenci memmnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.
 • Eğitimde sürekliliği sağlamak.
 •  
 • Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ,İngilizce ve diğer dilleri uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir.Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkeleri değişmez olarak kabul etmiştir:
 •    1-Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu eğitim verir. Böylece Avrupa Standartlarında eğitim alma imkanı sunar. Sadece gramer bilen öğrenciler değil, öğrendiklerini kullanabilen öğrenciler mezun etmeyi hedefler.

      2-Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk Eğitmenler ile eğitim verir.

      3-Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dokümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.

      4-Öğrencilerini İngilizce seviye tespiti sonrasında en iyi verim alacağı sınıfa yerleştirir.

       5-Uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.

       6-İlk 8 ders saatinde öğrencilerimizin kayıt sildirme ve iptal hakkı vardır.

       7-Öğrencilerimizin eğitimlerini 1 yıl boyunca dondurma hakları vardır.

       8- İnternet ortamında özellikle kelime çalışmaları yapabileceği site üyeliğini ücretsiz olarak verir. (Mykelime.com sitesi)

        9-Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active methodu ile diğer eğitim methodlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar.

       10-Tüm öğrencilerine kurum dersleri dışında uzaktan çalışma yapabilecekleri online eğitim destek setini 5 yıl boyunca ücretsiz olarak sağlar.(piyasa değeri 1350 TL)

      11-Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır.

      12-Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğretir,

      13-Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunar,  

      14-Uluslararası TESOL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup, öğretmenlik eğitimleri verir.

Share: