Disable Preloader

Pratik İngilizce

İNGİLİZCE DÜNYA’ NIN EN KOLAY DİLİDİR.

Eğer kitap tercümesi yapmayacaksanız, İngilizce şiir yazmayacaksanız, İngiltere’de avukatlık yaparak mahkemede hakime savunma yapmayacaksanız İNGİLİZCE SADECE 1000 KELİME BİLEREK KONUŞULABİLECEK TÜM DÜNYA’ NIN BİLDİĞİ, DÜNYA’ NIN EN KOLAY DİLİDİR.

Bu yüzden Hindistan’dan Yunanistan’a, Kanada’dan Avustralya’ya, yerli veya göçmen herkes İngilizce konuşur.

Pratik İngilizce sisteminde, İngiltere’de yaşayan bir Pakistanlı bir Türk kadar, ilkokul mezunu bir İngiliz kadar İngilizce öğrenirsiniz. Daha fazlasını isterseniz akademik bir çalışma içinde literatür ve dil hazinenizi elbette ki geliştirmelisiniz. Ama seyrettiğiniz dizinin yarısını anlamak istiyorsanız, gümrükten geçip alışveriş yapmak istiyorsanız, Dünya’nın herhangi bir ülkesinde derdinizi çözebilecek, internetten alışveriş yapabilecek kadar İngilizce bilmek istiyorsanız bu sistem tam size göre.

Pratik İngilizce sisteminde son derece sade bir anlatımla, yalnızca işinize yarayacak ve konuşma kalitenizi artıracak önemli dilbilgisi kurallarını ve kelimeleri öğreneceksiniz.
Program süresince, hayatınızda hiç işinize yaramayacak gereksiz dilbilgisi detayları, hiç ihtiyaç duymayacağınız kelimeler ve “çarşaf çarşaf” ezber listeleri ile karşılaşmayacaksınız.

Aşağıdaki örnek dialoglarda gördüğünüz üzere havaalanında check-in yaptırmak ya da pasaport kontrolden geçmek aslında bu kadar kolay…

scan1

Share: