Disable Preloader

TESOL(Uluslararası İngilizce Öğretmenliği Sertifikası)

American Culture UK TESOL , yalnızca işverenler tarafından saygı görmeyen, aynı zamanda Türkiye’de veya dünyanın her yerinde İngilizce eğitiminde kariyerinize başlamak için mükemmel bir platform olan, tamamen akredite edilmiş 150 + saatlik TESOL sertifikası ile yüksek kaliteli bir akademik içeriğe sahiptir!
Amerikan Kültürün, İngiltere’nin Tesol sertifikası programı Harvard Publishers ve Nitelikler tarafından akredite edilmiştir. Kurs bitiminde iki sertifika alacaksınız:

 • TESOL sertifikası
 • Öğretim Uygulaması sertifikası

TESOL Kursunu American Culture UK Ile Yapmanın Faydaları Açıktır!

 • TESOL’deki uluslararası kabul görmüş sertifika
 • Tamamen akredite edilmiş sertifika
 • Nitelikli ve deneyimli öğretim elemanları
 • Devam eden kişisel öğretmen desteği
 • Özel Öğrenci Koordinatörümüzün ek desteği
 • Esnek çevrimiçi program
 • Pratik öğretim elemanı
 • Ders transkripti (böylece ders içeriğini potansiyel işverenlere gösterebilirsiniz)

tesol

TESOL size ne sunuyor?

Kalifiye Eğitmenler

Tüm eğitmenler çok çeşitli ortamlarda İngilizce öğretmek konusunda yoğun tecrübeye sahip kaliteli bir İngilizce öğretmenidir. Ek olarak, eğitmenlerimiz bu alandaki derin bilgi ve tecrübeye sahip öğretmen eğitmenleridir.

TESOL Sertifikası

Bu dersi başarıyla tamamlayan öğrenciler, uluslararası alanda tanınmış bir nitelik olan TESOL Metodolojisi ve Uygulaması Sertifikası’nı kazanacak ve bu sayede hem yurtiçinde hem yurtdışında İngilizce eğitimi alacaksınız.
American Culture UK Tesol sertifika kursu, sizi İngilizce’nin etkili, kendine güvenen ve yaratıcı bir öğretmeni haline getirmeye hazırlayan ikinci bir dil olarak İngilizce öğretiminde sağlam bir temel sağlar.

TESOL Kurs Opsiyonları

Kurs kişisel öğretmen desteğiyle çevrimiçi bir öz-çalışma kursu olarak çalıştırılır.
Çevrimiçi bir kurs olmanın birçok avantajı vardır:

 • Kendi çalışma programınızı diğer taahhütleriniz doğrultusunda ayarlayabilirsiniz
 • Kendi hızınızda (6 ay içinde kursu tamamladığınız sürece) eğitim alabilirsiniz.
 • Kişisel öğretmeninizden devam eden destek ve geri bildirim alırsınız
 • Kendi evinizin rahatlığında eğitim alabilirsiniz.
 • Nerede istersen ve ne zaman istersen

Kişisel Öğretmen

Kişisel öğretmeniniz, potansiyelinizi elde edinceye kadar sizinle birlikte çalışarak, ders boyunca size destek olmak için burada.
Kişisel ders öğretmeniniz, öğretim hakkında olabilecek her türlü soruyu cevaplamak, size gerektiğinde daha fazla yardım sunmak, tamamladığınız iş hakkında geribildirim ve rehberlik sağlamak, gelişmekte olan öğretim becerileriniz üzerine düşünmenize yardımcı olmak ve işinize yarayacak yararlı olabilmek için buradadır. Ipuçları ve öneriler.
İletilerle düzenli temas kurmaya devam edeceksiniz ve skip boyunca aralıklarla skype aracılığıyla bir web kamerası kullanarak yüz yüze görüşeceksiniz.

Öğrenci Koordinatörü

Kursla ilgili sorularınızı yanıtlamak, dersi başlatmadan önce kayıt işleminde size yardımcı olmak ve kursun diğer dersle ilgili soruları ele almak için özel bir öğrenci koordinatörü hazır bulunacaktır.
Bu, kişisel öğretmeninize erişiminizin yanı sıra, her öğrencinin en yüksek bakım ve eğitim düzeyini aldığından emin olmayı amaçlayan öğrenci koordinatörünüzün hizmetinizde olması anlamına gelir.

İŞ OLANAKLARI

Yaşam Boyu Kariyer Garantisi

Bu sertifika size bir ömür boyu meslek hizmeti sunmaktadır.
Profesyonel, iyi eğitimli öğretmenler, çeşitli ortamlarda ve kültürlerde öğretmek için fırsatlar sunan dünya genelinde talep görmektedir. Zaten nitelikli öğretmen olan bu kurs katılımcıları için bu Tesol sertifika kursu, mesleki gelişimin devam etmesi için bir taahhüdün kanıtı sağlar ve daha geniş bir iş fırsatlarına kapı açar.
Tesol Belgesi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tam olarak tanınmaktadır. Türkiye’de bulunan sertifika, özel sektörde, yani tüm özel dil kurslarında ve özel okullarda İngilizce öğretmeni olarak yasal olarak çalışabilmenizi sağlayacaktır.

Kurumlarımıza Başvurmak

Kursu başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, istihdam seçeneklerinizi bağımsız olarak takip etmeyi seçebilir veya isterseniz, Amerikan Kültür Eğitim Kurumlarımız da bir öğretim işi bulma konusunda size yardımcı olabiliriz.

Share: