Disable Preloader

Şirketler için İngilizce

Şirketler için Kurumsal İngilizce Programları :

   et-gorsel3

     Konuşma ve İş İngilizcesi programında özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimizin temel amacı, Kurumlar da çalışan öğrencilerimizin firmalarının ihtiyacı doğrultusunda konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve pratik İş İngilizcesi eğitimi vermektedir.

Eğitim, Firmaların ihtiyaçlarına göre ve firmayla kararlaştırılmış bağımsız zamanlara göre planlanmaktadır.

Konuşma ve İş İngilizcesi programlarında, özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimizin tamamı yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. İngilizce seviyesi B2 ve üzerinde olan öğrencilerimizin dahil olabileceği bu programlarımızın temel işlevi öğrencilerimizin yabancı dil eğitimindeki konuşma yetilerini üst seviyelere taşımak ve buna paralel olarak pratik iş ingilizcesi eğitimi vermektir.

B2 ve üstü düzey için geçerli olan bu programda, toplantı, uluslararası yazışmalar, telefon görüşmeleri, ticaret terimleri, sunuş teknikleri gibi konular pratik konuşma dersleri ile birlikte işlenir

     Eğitimlerimiz ;

    – Genel Amaçlı İngilizce Eğitimleri

    – Genel Amaçlı İngilizce seviyesi B2 seviyesi olan Katılımcılardan itibaren;Akıcı Konuşma (Fluency) , Telefonda konuşma Teknikleri , Toplantı yönetme ve Sunuş Teknikleri , Pazarlık yapabilme teknikleri , Resmi yazışmalar, Rapor hazırlama, İş ve ekonomi gazete ve dergileri okuyup anlama , Yöneticiler için yoğun Eğitim (VIP English) ,Sektöre Özel amaçlı Mesleki İngilizce vb.. konuları kapsamaktadır.

kurumsal-is-ingilizcesi-egitimleri-detail-page

Amerikan Kültür Dil Okulları olarak kurumsal yapımız gereği öncelikli amaçlarımızdan biri, köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için, kuruluşunuza özel programlar belirlemek kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntemdir. Bu yöntemle, dil okullarımızda, standart olan genel ingilizce programlarımız dışında ihtiyacınıza yönelik eğitimler de oluşturulur.

Amerikan Kültür Dil okulları’ nda verilen kurumsal eğitimlerde sunulan imkanlar kısaca şöyle özetlenebilir.

  • Eğitiminizi ister okulda, ister kendi kurumunuz içinde alabilirsiniz.
  • Dilerseniz öğrencilerimizin ders devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
  • Eğitim boyunca kullanılacak tüm materyaller ( kitaplar, ses materyalleri, görüntülü materyaller ) okulumuz tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimize hediye edilir.
  • Yoğun gruplarda eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir.
  • Öğrencilerimiz fazla mesai, hastalık gibi durumlardan kaynaklanan ders kaçırmaları okulumuz içindeki tekrar dersleri ile ÜCRETSİZ telafi edebilirler.

is-ingilizcesi-business-english

İş Hayatı İngilizcesi

Günümüzde ticari hayatta İngilizce bilmeden yükselmek ya da para kazanmak gittikçe zorlaşmaktadır. Hatta az İngilizce bilmek bile yeterli değildir.

Dünyanın birçok yerinde ticari hayatta kullanılan İngilizce, Amerikan İngilizcesidir. American Business Time, sadece size özel, sosyal hayat ve iş İngilizcesi eğitimi verir. Türkiye’nin en büyük dil okulu olan Amerikan Kültür Derneği’nin yıllara uzanan eğitim tecrübesiyle sizin ihtiyaçlarınız harmanlanarak kurulan Amerikan Business Time sizin konforlu ve keyifli bir ortamda istediğiniz eğitimi almanıza olanak sağlar.İş İngilizcesi programlarımız en alt seviyeden başlar. Hiç İngilizce bilmeseniz de İş İngilizcesi programına başlayabilir ya da çok iyi İngilizceniz varsa İş İngilizcesi Programıyla kendinizi geliştirebilirsiniz.

İş İngilizcesi Sınıf Programlarımız

 Eğitimimiz 4 seviyeden oluşmaktadır. Elemantary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate.
12 kişilik sınıflarda 1 seviye 72 ders saati
2 kişilik sınıflarda 1 seviye 52 ders saati
Özel ders programlarımızda 1 seviye 48 ders saatinde tamamlanmaktadır. 

 

Ayrıntılı bilgi için

Tel: 0 264 777 10 82

sakarya@amerikankultur.org.tr

 

kurumsalegitim2

 

 

 

Share: